Goldway - princip fungování

4. února 2012 v 20:43 | Furi |  ¤ princip fungování
Pokusím se vám v pár bodech jednoduše vysvětlit marketing této společnosti.

1. K tomu, abyste se mohli přidat ke společnosti, a získat zajímavé provize bohužel musíte investovat peníze, což bych řekl je jediná nevýhoda a i proto má u mě Goldway velkou oblibu. Takže teď konkrétně k číslům..

První způsob jak vstoupit do společnosti jako podílník je nakoupit zboží v jejich internetovém obchodě v hodnotě 5000Kč, což není špatné, pokud se zrovna blíží vánoce nebo chystáte svatbu, ale pro mnohé je to příliš vysoká částka. Poněkud levnější způsob je složit zálohu na ůčet společnosti ve výši 2500Kč, kterou si po doporučení společnosti budete moci vybrat v podobě zboží z jejich e-shopu. Pokud ale nevíte, co byste se zlatým šperkem dělali, tak bych řekl, že není problém šperk prodat například na aukru a peníze jsou zase zpět.

2. Princip fungování a provizní systém už je poněkud zajímavější záležitost.


Jak vidíte na obrázku, je to 15ti místný stůl. Vy obsadíte stejné místo jako "Fanda". Další lidé, které přivedete vy, nebo kdokoliv z vašeho stolu se budou registrovat na další volná místa u stolu. Ve chvíli, kdy se stůl zaplní, tak se všichni u stolu posouvají o řadu dopředu.


Takto se posunujete až na vrchol stolu, kde dostanete od společnosti první provizi ve výší 500Kč, ale hlavně se dostanete do podílového obchodu.

PODÍLOVÝ OBCHOD

Podílový obchod funguje na úplně stejném principu, jako zákaznický obchod s rozdílem v provizích. Na obrázku můžete vidět první větší provizi 5000Kč, která se vám připíše na váš výběrový účet.


Na další pozici v podílovém obchodu společnosti Goldway získáte provizi ve výši 37000.


Z částky 37000 musíte 7000 utratit v e-shopu (tím si společnost zajišťuje obrat) a 30 000 Kč vám připíší na váš výběrový účet. Tímto však vaše investice nekončí. Po dosažení první pozice v podílovém obchodu a získání provize se opět vracíte na začátek PODÍLOVÉHO OBCHODUa jdete si znovu pro 42 000 Kč.

Malé shrnutí..
  • První provize v podílovém obchodu 5 000 Kč.
  • Druhá provize v podílovém obchodu 37 000 Kč.
  • Sečteno a podtrženo 42 500 Kč za jeden průchod podílovým obchodem.

Oficiální webové stránky www.goldway.eu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama