Surebet - zkušenost

4. února 2012 v 21:57 | Furi |  ¤ zkušenost
Surebetingu jsem se věnoval před pár lety. I když si nemůžu stěžovat na to, že by mi díky němu nepřibylo na účtu pár tisíc, tak realita se od teorie poněkud liší. Pokud pominu to, že musíte být registrovaní u několika sázkových kanceláří, tak si troufnu říct, že dosti podrobná znalost jejich pravidel pro sázení je určitě nepostradatelnou podmínkou pro vydělávání. Další dosti negativní záležitostí je to, že je průměrný výdělek z jedné sázky 1-2%. Právě z tohoto důvodu je k surebetingu potřeba větší kapitál, aby to vůbec mělo smysl. Pokud si však myslíte, že vyberete z účtu milion korun a začnete vydělávat horentní sumy, opět vás zklamu. Sázkové kanceláře vám po pár vyhraných tiketech dají přímo šílené limity na sázku (např. 500 kč Tiket). Díky tomu máte dost ztíženou práci.

Dále také dlouhé někdy až hodiny trvající hledání surebetu, vás po čase přestane bavit. Nemluvě o tom, že doporučuji vždy u vsazené příležitosti sedět a kontrolovat, zda vám sázkovou příležitost nezruší. Věřte, že se to stává a bohužel s tím nic neuděláte. Většinou pak musíte narychlo hledat podobný kurz, abyste nepřišli o vaše těžce vydělané peníze, díky tomu, že byste právě vyhráli na zrušeném tiketu.

Nechci vám nějak kazit vaše nadšení ze surebetingu, ale pokud si to shrneme, tak nám vše spíše hovoří proti tomuto stylu vydělávání.

Pozitiva
  1. Pokud si vše dohlídáte a věnujete surebetingu čas máte jistý výdělek.
Ať přemýšlím, jak přemýšlím, nic dalšího mě bohužel nenapadá..

Negativa
  1. Musíte mít účet u velkého množství sázkových kanceláří.
  2. Nutná dobrá znalost Pravidel jednotlivých sázkových kanceláří.
  3. Malý výdělek 1-2% ze sázky.
  4. Nutný velký kapitál.
  5. Limity sázkových kanceláří.
  6. Velká časová náročnost.
  7. Občasné rušení tiketů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Michal Michal | 12. května 2012 v 20:47 | Reagovat

Jsi trotl a nevis co surebeting je..
Pred par lety jsem sazel zapasy za nekolik tisic dolaru se ziskem par tisic Kc na zapas, takovych zapasu 5 denne a bylo. a nikdy jsem u toho nesedel dele jak 3-4 hodiny denne... jenze musis umet kombinovat, dokonale znat kancelare a byt tam nenapadny atd.. ale je fakt, ze to neni co to byvalo

2 income income | 14. května 2012 v 19:05 | Reagovat

[1]: Před par lety ;) A pokud si sazel za x tisíc dolarů tak beru že sis vydělal x tisíc korun..

Jak rikas.. pokud umis kombinovat, dokonale znas sazkovky a ses nenapadnej tak nemas problem... ja taky pisu ze se da 100% vydelat..

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama