Wazzub

4. února 2012 v 21:22 | Furi |  WAZZUB
Wazzub, internetový prohlížeč, vyhledávač a sociální síť v jednom, který ale bude spuštěn až od dubna letošního roku. Jedinečnost tohoto projektu je v tom, že Wazzub jako jediná společnost na světě, bude vyplácet svým uživatelům polovinu zisku a díky tomu si zaručí velký příliv uživatelů. Jejich stránky budou vydělávat díky reklamě, podobně jako v televizi. Čím více bude mít uživatelů, tím víc z reklam získá peněz. Wazzub jednoduše přemýšlí globálně a uvědomil si, že díky vyplácení podílu si zajistí velké množství uživatelů a tím se mu obrovsky zvednou zisky. Dne 1.1.2012 spustil registrace, které budou běžet do 1.7.2012. V této době můžou lidé, kteří využijí této příležitosti registrovat své známé a tím budovat strukturu, za kterou poté bude dostávat měsíční plat od společnosti!

REGISTRACE ZDE


Kompenzační plán:
Za každého Vámi registrovaného člena získáváte podíl z 50% zisku společnosti (ta počítá s průměrným podílem 1$ za každého registrovaného člena, ale vzhledem k tomu, že společnosti Google a Facebook vydělávají 2 - 3 $ na jednoho člena, bude to ještě víc)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama