ZEEKLER

24. května 2012 v 17:57 | Furi |  ONLINE AUKCE ZDARMA

VĚNUJU 2500 Kč


Věnuju 2500 Kč v podobě 100 příhozů na online aukci bez nutnosti jakékoli investice. Stačí se ZDARMA registrovat, přihlásit se a zkusit štěstí v jedné z přihazovacích aukcí. Jde o zahraniční aukci, ale všechny vyhrané věci vám pošlou poštou a nebo vám připíšou hodnotu zboží na váš bankovní ůčet.

V aukci se dá přihazovat na parfémy, notebooky, peníze ($75,$100, $150, $250), navigace, elektroniku, věci do domácnosti, atd.

K registraci vám stačí pouze jméno, email a vymyslíte si přezdívku s heslem. Nikdy nebudete muset nic platit. Jedná se o reklamní tah aukčního portálu a příhozi i s registrací jsou zcela zdarma!

REGISTRACE


Po registraci je potřeba odpovědět na jednoduchou otázku, kterou vám firma dá, jestli chcete balíček příhozů zdarma. Stačí odpovědět ano a příhozi se vám připíší na účet.

Pokud jste vše úspěšně zvládli, tak přeju příjemnou zábavu a hodně štěstí při přihazování.

CHCI PŘÍHOZY ZDARMA


Jak Zeekler funguje ?

Aukční portál vystavý nějáký předmět a návštěvníci aukce přihazují od $0. Většinou se přihazuje po $0.01 a po každém přihození se prodlouží doba aukce např. o 20 sekund. Po tuto dobu mají další návštěvníci aukce možnost také na předmět přihodit. Pokud se stane, že čas aukce uplyne, tak vyhrává poslední přihazující. Většinou se v těchto aukcích vydraží věci, peníze a další přihozy za 10% původní ceny.

Vtip je v tom, že přihazování de po zmíněných $0.01, ale reálná cena příhozu je okolo $1 (podle balíčku příhozů, který zakoupíte). Díky tomu se prodá například televize, která původně stála $100 za $10 a aukční portál na tom netratí.

Proč?

Za předpokladu, že cena roste po $0.01 a cena příhozu je $1 by reálný výdělek Zeekleru byl $1000 + $10, které za televizi zaplatíte. Výpočet: 0.01 x 1000 = 10 tzn, aby se prodala televize za $10 přihodilo by se na ni 1000 krát (Jeden příhoz jeden dolar).
Šlo jen o jednoduchý příklad k vysvětlení.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama