Maximalizace výdělku!

10. srpna 2012 v 17:09 | Furi |  Maximalizace výdělku!
U Zeekrewards máte hned několik možností, jak dost podstatně zvednout svůj zisk. Pro vás by bylo nejlepší propojit všechny, ale z osobní zkušenosti vím, že každému vyhovuje něco jiného a proto tu popíši jeden po druhém a vy si můžete sami vybrat, co je pro vás to pravé.

1. Referálové - Pokud přivedete do společnosti nové pracovníky, tak vás samozdřejmě firma odmění a to hned několikrát.
  • Jako první bych zmínil provize z měsíčních poplatků. Za každého silvera dostanete $2 každý měsíc, za golda $10 a za diamanta $20 měsíčně.
  • Dále máte z osobně registrovaných lidí denní odměnu z jejich výdělku a to 5 - 10%. Pokud by teby měl váš registrovaný například VIP 1000, tak z něj máte 1 - 2 dolary denně.
  • Za další bych zmínil odměnu za vklad vámi registrovaných. Pokud někdo vloží do zeekrewards vlastní peníze, tak ihned získáváte 5 - 10% z tohoto vkladu.
  • Jako poslední je provize z registrovaných lidí vašich registrovaných. Z těchto lidí v 2. linii máte stejné odměny s vyjímkou měsíčního poplatku, ze kterého máte za silver $0.40, gold $1 a diamant $3.5. U ostatních provizí je to stejné, jako u vámi registrovaných. Pouze je vaše procentuální odměna 2.5 - 5%
2. Investice - Každý v Zeekrewards a to od pozice silver má možnost investovat vlastní peníze. Minimální investice je $10 a maximální $10 000 denně. Toto rozmezí se určuje podle členství s tím, že minimum je vždy $10. Kolik je maximum pro jaké členství se dočtete ZDE. Vaše investice se vám bude zhodnocovat denně průměrně o 1.8%. Jak může vypadat výdělek vaší investice ZDE.

3. Zákazníci - Vaší hlavní náplní v Zeekrewards je vkládání reklamy na inzerentní server a získání, tak zákazníka pro online aukci. Pokud tedy pro Zeekrewards získáte zákazníka, který si něco koupí, tak získáváte 20% z jeho nákupu.

Tohle jsou tedy 3 věci, které můžete přímo ovlivnit a urychlit tak váš zisk. Pokud alespoň na dvou těchto věcech budete pracovat, tak vám můžu zaručit, že váš zisk bude exponenciálně růst a to velice rychle. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama