Stěhování..

22. srpna 2012 v 14:06 | Furi
Vzhledem k tomu, že Zeekrewards padl, tak je potřeba se poohlédnout po něčem jiném. Je nám všem určitě jasné, že se nevyplácí upínat se na jeden business, a proto už když jsem dělal zeekrewards, jsem se díval po dalších možnostech.
Jako takovou nejsolidnější a nejlepší možnost jsem vyhodnotil Banners Broker.
Fakta:
 • Tři roky na trhu
 • Reklamní online společnost
 • Nejde o MLM (netvoříte žádnou pyramidu ani matrix)
 • Firma funguje podobně jako Google, Facebook
 • Firemní rating "B" ("A" je nejlepší)
V čem je projekt unikátní a jak funguje?
Firma Banners Broker umožňuje vydělat peníze lidem, kteří vlastní webové stránky, což není tak neobvyklé u reklamní společnosti, ale také umožňuje vydělat lidem, kteří webové stránky nemají a v tom je Banners Broker unikátní. Jak firma funguje, viz obrázek.


Jak na tom můžete vydělat?
Vložíte do Banners Broker své peníze a tím získáte prostor na www stránkách. Do tohoto prostoru umístí Banners Broker reklamu, na kterou klikají návštěvníci stránek, a tím vyděláváte. Každý tento proklik je evidován ve vaší kanceláři v Banners Broker a po určitém počtu prokliknutí vám firma vyplatí zisk. Velmi důležitá věc je ta, že když si tento prostor jednou koupíte, tak vám nezaniká ani po vyplacení zisku. Vždy jede znovu od začátku a pokaždé, když se splní daný počet prokliknutí získáváte provize. Jaké máte možnosti nakoupení prostoru vidíte na obrázku.


Co pro to musíte udělat?
Jako první věc si musíte vybrat jeden z balíčků. Tyto balíčky obsahují panely (Panel reprezentuje váš reklamní prostor) s různou hodnotou. Panely se odlišují barvami žlutá($10), fialová($30), modrá($90), zelená($270), červená($810), černá($2430). Vždy po naplnění tohoto panelu získáte dvojnásobek jeho hodnoty. Pokud si tento panel jednou koupíte, tak už o něj nepřijdete, vždy po naplnění se "restartuje" a začíná se plnit od začátku.
První dvě naplnění vašich panelů si bere na starost firma a u těch dalších se musíte angažovat i vy. Máte dvě možnosti, jak naplnění panelů provést.
 1. Koupíte si balíček zobrazení od firmy. Tento balíček stojí $50 a máte v něm 100 000 zobrazení (nahoře v tabulce vidíte, kolik potřebujete zobrazení u různých balíčků).
 2. Přivedete někoho, kdo si koupí balíček stejně jako vy a za to vám firma zajistí naplnění panelů.
Jak je to s vyplácením peněz?
Firma Banners Broker má vlastní ewalet peněženku, ze které můžete vybrat na internetové peněženky Solidtrustpay a nebo payza. Také si můžete zažádat o kreditní kartu Mastercard, přes kterou můžete peníze vybrat kdekoliv na světě.


Vklad lze provést přes již zmíněné internetové peněženky solidtrustpay a payzu. Jako další možnost vám Banners Broker nabízí vklad kreditní kartou a bankovním převodem.
O co vlastně v Banners Broker usilují?
Snažíte se nahromadit co největší hodnotu v panelech (reklamním prostoru). Tyto panely neboli reklamní prostor vám poté budou generovat pasivní příjem a to díky tomu, že se tyto panely pořád obnovují. Jednou koupíte panel a ten vám běží stále dokola.
Skupina na Facebooku
Ve skupině na facebooku je momentálně něco přes 340 členů. Najdete v ní spoustu návodů, video návodů, motivací, strategií a rad. Každý ze zkušených členů vám rád poradí a pomůže vyřešit problém. Skupina je pouze pro registrované členy, proto Vás můžu přidat až po registraci.


SHRNUTÍ
 • Minimální investice $25
 • Nemusíte nikoho registrovat - nejde o MLM
 • Výběry i přes kreditní kartu.
 • Vyděláváte stejně, jako by jste vlastnili stránky s x stovkami návštěv denně.
 • Firma funguje 3 roky s firemním ohodnocením "B" ODKAZ
 • Banners Broker funguje podobně jako Google, Facebook.
 • Propojuje více než 100 tisíc stránek poskytující reklamní prostor.
REGISTRACE
Registrace je zdarma a jako bonus k registraci získáte reklamu zdarma na stránkách sítě Banners Broker. Můžete si také projít materiály a zúčastnit se webinářů, které se vysílají každý den. Samotnou registrací se nezavazujete k placení čehokoliv, takže si vše můžete zkusit a potom se rozhodnout


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 CaligrammarianP CaligrammarianP | E-mail | Web | 26. října 2017 v 13:11 | Reagovat

Again, I use to focus my power on just business related websites but early this year, I modified that.  <a href="http://www.gezondheidschoonheid-24.com/Valgomed">Valgomed</a>.. <a href="http://zdraviakrasa-24.cz/Fulfix">Fulfix</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama