Novinky - Zeekrewards

Zeekrewards

27. srpna 2012 v 18:17 | Furi
Nová informace..

Zeekrewards shromažďuje důkazi ohledně křivého obvinění a bude se s SEC soudit. Také pracuje na znovu obnovení webu, back office a všech dalších stránek s ním spojených. Začíná nám kolečko soudních tahanic. V kladný konec nám hraje pouze fakt, že se do toho zeek pustil, protože to proněj budou další obrovské náklady na soudní tahanice a pokud by v tom zeek smysl neviděl, tak do toho ani nejde. Uvidíme jak vše dopadne!

NOVINKY 10.9.2012
Dvě nové informace ohledně Zeekrewards
  • 1. We (the SEC) are not able to find a victim in this case. We are not able to find anybody at this time that has been harmed by Zeek Rewards.
  • SEC nenašla nikoho, kdo by byl postižen v případu. Nejsou schopni najít nikoho, kdo by byl postižen ZeekRewards.
  • 2. We (the SEC) are having a hard time finding a security. In the complaint, it said that Zeek was selling securities and was an investment scheme.
  • SEC nemůže najít žádný náznak investice. V jejich stížnosti bylo, že Zeek prodává investice a že je celý systém je založen na investici.
To je velmi dulezite, protoze vypada,že SEC hledá cestu, jak z toho ven (jako že se SEC spletli v zastavení ZEEKU).

Stránky nedostupné

17. srpna 2012 v 12:31 | Furi
Stránky Zeekrewards jsou nedostupné z důvodu kontroly firmy. Tuto kontrolu provádí FBI a důvodem vyšetřování je obchodní model firmy, a zda je anebo není založena na ponzi-schématu. Dle dostupných informací byla společnost uzamčena, zaměstnanci opustili budovu a byly vyměněny zámky. Probíhá vyšetřování místními orgány a FBI.

Troyem Dollym jsme byli uklidněni, že firma žije, pouze musela být uzavřena, aby nebylo ovlivňováno vyšetřování. Jedná se o běžnou kontrolu, podobnými kontrolami prošly i firmy jako Amway, Herbalife apod. Bohužel nám nikdo neřekne, kdy budou stránky opět funkční.

AKTUALIZACE 17.8.2012 15:51
Důvodem proč státního zástupcek začal vyšetřování proti zeekrewards je, že chtěli lidi vědět, zda je investování se zeekrewards bezpečné a celkové aktivity jsou legální. Proto musí zeekrewards doložit veškeré dokumenty svých aktivit. Alespoň budeme všichni vědět,zda pracujeme se solidní a legální společností.

Vyšetřování vede Roy Cooper. (http://www.ncdoj.gov/Top-Issues.aspx)

AKTUALIZACE 17.8.2012 20:00
Důležité info z Attoerny Generals
Neděláme to proto,abychom společnost uzavřeli. Aktuálně pracujeme na získání více informací, které potom můžeme poskytnout zákazníkům. Řekl Talley (mluvci AG)

Paul Burks, se prozatím nevyjádřil k situaci, ve které se jeho firma nachází. Mluvčí Zeekrewards Dr. Clifton Jolley prozatím pouze potvrdil inspekci a žádné další oficiální informace nevydal.

Až budu mít nové informace, tak je zde budu doplňovat.

$50 denně

16. srpna 2012 v 20:23 | Furi
Poprvé po 3 měsících a 8 dnech v zeekrewards jsem protrhl hranici $50 za inzerát. :) Opravdu nabíráme raketovou rychlost !
Už teď se těším na shrnutí tohoto velmi úspěšného týdne a protrhnutí hranice 3000 VIP.

Inzerentní servery

14. srpna 2012 v 13:57 | Furi

Mnozí z vás, se mě ptají na otázky ohledně tohoto tématu a proto jsem se rozhodl tu tu trošku rozvést.

Jednou z otázek je, jestli je výhodné dávat více inzerátů denně, anebo střídat servery, na které inzerát dáváte. Ano, určitě je výhodné dávat více inzerátů a zároveň i servery průběžně střídat. Budete mít totiž rozmístěnou síť inzerátů po internetu a máte tak větší šanci na získání zákazníka, ze kterého po jeho nákupu získáme provizi 20%.

Další dotaz směřuje na to, které inzerentní servery máte používat. Já osobně střídám pravidelně několik serverů. U některých je potřeba registrace u některých ne.


Pro vložení inzerátu hledejte na stránce odkaz "POST FREE AD" nebo "POST AD". U většiny je potřeba registrace což osobně beru jako výhodu, protože nemusíte čekat na potvrzovací email, který občas ani nedorazí.

Další týden za náma

13. srpna 2012 v 14:09 | Furi
Ohlédnutí za posledním týdnem 6.8 - 12.8.2012

Celkem za tento týden vyděláno 262,58
Další statistika, kterou zde budu dávat je počet nových lidí v matrixu. Za tento týden to je 69 lidí.

Tři měsíce v Zeekrewards

10. srpna 2012 v 17:52 | Furi
Dnes je to přesně tři měsíce od mé registrace do Zeekrewards. Během těchto tří měsíců jsem odeslal stovky emailů, kontaktoval desítky zájemců a celkově udělal kus práce. Za těchto x hodin u pc se mi začíná Zeekrewards opravdu odměňovat! Moje denní odměna se každý den zvedá a matrix se denně zaplňuje o několik lidí.

Kromě materiálních věcí jsem získal spoustu zkušeností a nastudoval nespočet stránek s informacemi, které mě dostali až do tohoto bodu. Rád bych tímto poděkoval všem, co mi od začátku pomáhali a měli semnou trpělivost. Také chci poděkovat celému týmu, který tak pěkně pracuje a každý den si vytváří pasivní příjem.

Screen stavu mého VIP účtu (1VIP=1 USD).


Screen hlavičky v matrixu. Můžete vidět 782 lidí v matrixu.


Pozice executive - maximální provize

Investice

10. srpna 2012 v 17:49 | Furi
Jak už jsem psal v rubrice Maximalizace výdělku, je možné vložit do Zeekrewards vlastní peníze a tím zvednout každodenní zisk. Zde se můžete podívat na několik příkladů investice.

Při výpočtu beru v potaz denní zhodnocení 0,9 - 2,2% a odpočet po 90 dnech. Tento výpočet berte pouze jako příklad. Procenta jsou náhodně generována v rozmezí 0,9 - 2,2%.


Návod jak investovat do Zeekrewards najdete ZDE.

Týdenní ohlédnutí

10. srpna 2012 v 17:44 | Furi
Ohlédnutí za posledním týdnem 30.7 - 5.8.2012Za tento týden celkem vyděláno $236,22.

Postavení firmy

10. srpna 2012 v 17:36 | Furi
Aby jste věděli, že informace a argumenty, které tu píšu nejsou jen moje výmysly, tak jsem zapátral na internetu a našel pár věcí, které mluvý samy za sebe.

  • Jak si vede Zeekrewards v žebříčku nejrychleji rostoucích firem ?
http://www.businessforhome.org/2012/06/mlm-companies-web-traffic-ranks-28-june-2012/ (Tabulka ve spodní části stránky. Pro ne angličaný doporučuju google překladač)

  • Jako další jsem navštívil web Alexa.com
http://www.alexa.com/siteinfo/zeekrewards.com (Při hledání v seznamu top firem jsem zjistil, že Zeekrewards není 138, jak se uvádí na jeho stránce v alexa, ale 117)
Možná si říkáte 117 ? To stojí za řeč ? Odpověděl bych asi takto.. Google.com je 1, facebook.com je 2, zeekrewards.com je 117, náše milovaná mozilla.com 138 a skype.com až 191. Celkem slušné být 117 na světě :)

  • Další strana na kterou jsem narazil mě moc nepotěšila, ale pořád je Zeekrewards v první desítce !

  • Článek zakončím stránkou, která je plná informací, jak v textové podobě, tak i v grafech.

Nová marketingová videa

10. srpna 2012 v 17:35 | Furi
Firma Zeekrewards zavedla pro své členy novinku. Jde o nová marketingová a školící videa, která stojí 29.95/rok. I když se zpočátku zdálo, že bude koupě těchto videí povinná pro všechny členy, tak není. Pouze členové z USA mají povinnost si tyto videa koupit.

Bohužel se stala menší nepříjemnost. Pokud totiž platíte upgrade kreditní kartou, tak vám firma srhne 10 + 29.95 dolarů. Proto chci upozornit všechny, kteří o tyto videa zájem nemají, ať zaplatí poplatek za upgrade přes jednu z peněženek. Při placení vám to sice bude psát částku 10 + 29.95, ale po přesměrování na stránky peněženky je částka pouze 10 dolarů.

Dotazy směřujte do komentářů.

 
 

Reklama