ONLINE AUKCE ZDARMA

ZEEKLER

24. května 2012 v 17:57 | Furi

VĚNUJU 2500 Kč


Věnuju 2500 Kč v podobě 100 příhozů na online aukci bez nutnosti jakékoli investice. Stačí se ZDARMA registrovat, přihlásit se a zkusit štěstí v jedné z přihazovacích aukcí. Jde o zahraniční aukci, ale všechny vyhrané věci vám pošlou poštou a nebo vám připíšou hodnotu zboží na váš bankovní ůčet.

V aukci se dá přihazovat na parfémy, notebooky, peníze ($75,$100, $150, $250), navigace, elektroniku, věci do domácnosti, atd.

K registraci vám stačí pouze jméno, email a vymyslíte si přezdívku s heslem. Nikdy nebudete muset nic platit. Jedná se o reklamní tah aukčního portálu a příhozi i s registrací jsou zcela zdarma!

REGISTRACE


Po registraci je potřeba odpovědět na jednoduchou otázku, kterou vám firma dá, jestli chcete balíček příhozů zdarma. Stačí odpovědět ano a příhozi se vám připíší na účet.

Pokud jste vše úspěšně zvládli, tak přeju příjemnou zábavu a hodně štěstí při přihazování.

CHCI PŘÍHOZY ZDARMA


Jak Zeekler funguje ?

Aukční portál vystavý nějáký předmět a návštěvníci aukce přihazují od $0. Většinou se přihazuje po $0.01 a po každém přihození se prodlouží doba aukce např. o 20 sekund. Po tuto dobu mají další návštěvníci aukce možnost také na předmět přihodit. Pokud se stane, že čas aukce uplyne, tak vyhrává poslední přihazující. Většinou se v těchto aukcích vydraží věci, peníze a další přihozy za 10% původní ceny.

Vtip je v tom, že přihazování de po zmíněných $0.01, ale reálná cena příhozu je okolo $1 (podle balíčku příhozů, který zakoupíte). Díky tomu se prodá například televize, která původně stála $100 za $10 a aukční portál na tom netratí.

Proč?

Za předpokladu, že cena roste po $0.01 a cena příhozu je $1 by reálný výdělek Zeekleru byl $1000 + $10, které za televizi zaplatíte. Výpočet: 0.01 x 1000 = 10 tzn, aby se prodala televize za $10 přihodilo by se na ni 1000 krát (Jeden příhoz jeden dolar).
Šlo jen o jednoduchý příklad k vysvětlení.
 
 

Reklama