¤ otázky a odpovědi

Wazzub - otázky a odpovědi

4. února 2012 v 21:25 | Furi

REGITRACE


1. Co je WAZZUB?
WAZZUB je na světě jediný svého druhu, je to "profitový fenomén".
Jedná se o první on-line komunitu, která sdílí své zisky s členy, kteří se zaregistrovali před spuštěním.

2. Jaká je síla "nás"?
Firmy jako Google nebo Facebook vydělají miliardy dolarů za čtvrtletí jen proto, že my, uživatelé internetu využíváme jejich služby. Je čas pochopit, že "uživatelé" rozhodnou, kdo bude vydělávat velké peníze. Pokud se společně rozhodneme využít služeb firmy, která sdílí její zisky s námi, tak s tím ostatní společnosti nic neudělají.
Je to tak jednoduché: čím více uživatelů vstoupí do WAZZUB zdarma, tím více peněz budete vydělávat!
To je to, čemu říkáme síla "nás"!

3. Kdo vlastní a provozuje WAZZUB?
WAZZUB je mezinárodní projekt, který byl vytvořen malým počtem podnikatelů a investorů. V září 2011 založili GIT Global Investments, Inc (GIT) za účelem provozování WAZZUB a příbuzných firem. GIT je registrovaná podle zákonů v Oregonu. Registrace je # 802159-90.

4. Kde je WAZZUB kancelář?
GIT se sídlem na adrese 391 NW 179. Ave, Beaverton, OR 97006 a naše WAZZUB sídlo se nachází na 7251 Lake Mead Blvd, Las Vegas, NV 89128.

5.WAZZUB zní příliš dobře, aby to byla pravda. WAZZUB je podvod, nebo je to skutečné podnikání?
Samozřejmě že WAZZUB dělá skutečný byznys, ale není to tradiční podnikání. Internet mění svět, a je tu dostatek místa pro inovativní obchodní modely, které nebyly ještě nikdy předtím požity. WAZZUB je jeden z těch obchodních modelů. Poprvé vůbec nějaká společnost sdílí svůj zisk s globální online komunitou, s jejími členy registrovanými před spuštěním. To je důvod, proč jsme to pojmenovali "profitový fenomén". Ve skutečnosti WAZZUB má velmi dobře našlápnuto k tomu aby bylo úspěšné.

6. Jak se ve WAZZUB vydělají peníze?
WAZZUB vydělává peníze mnoha různými způsoby. Devátého dubna se spustí web s patentovanou technologií. Na této stránce budeme zobrazovat reklamy a speciální nabídky. Ve skutečnosti budeme stejnou společností, jako je Facebook, Google, Yahoo a AOL. Tyto firmy nabízejí bezplatné služby a vydělávají miliardy $ jen zobrazováním reklam a speciálních nabídek. Jediný rozdíl je ten, že my se podělíme o své zisky s našimi členy registrovanými před spuštěním.

7. Jak a kdy členové dostanou zaplaceno?
WAZZUB bude platit jeho členů na měsíční bázi. Náš první výplatní den bude 15.5. 2012 za měsíc duben. Malé částky budou zaplaceny v on-line platebních procesech a velké částky budou zaplaceny šekem nebo bankovním převodem.

8.Je pravda, že členové dostanou zaplaceno 1 USD na osobu až do 5 linie (generace)?
Neexistuje žádná pevná částka, která bude věnována všem členům. Během pre-launch (před spuštěním), každý člen tvoří jeho osobní $ FACTOR tím, že pozve další členy do WAZZUB zdarma. Každý nový člen, 5 generací do hloubky, zvyšuje Váš $ FACTOR o $1. Po uvedení na trh bude $ FACTOR všech členů zafixován a jejich přidáním dostaneme celkovou částku $ FACTORU. Každý měsíc budeme počítat WAZZUB zisk a rozdělíme ho na GLOBAL $ FACTOR s cílem zjistit skutečnou hodnotu multiplikátoru.

Příklad: Řekněme, že zisk, který se rozdělí na měsíc duben, bude 4 000 000 dolarů a GLOBAL $ FACTOR bude 5 milionů. Za každého člena ve vašich liniích byste vydělali 0,80 dolarů na Váš $ FACTOR. V případě, že by zisk byl 5 milionů dolarů, multiplikátor bude $ 1.00 a za 6 milionů dolarů by to bylo 1,20 dolarů. Čím více členů bude, kteří budou mít WAZZUB jako domovskou stránku po startu, tím více peněz členové registrovaní před spuštěním budou vydělávat.

REGISTRACE

 
 

Reklama