¤ surebet + bonusy

Surebet - surebet + bonusy

6. února 2012 v 0:23 | Furi
Pokud jste sázkař nebo jen máte všeobecné povědomí o sportovním sázení, tak jistě víte, že sázkové kanceláře lákají sázkaře různými bonusy. Většinou je velmi složité bonus získat a občas vás to stojí víc peněz, než z bonusu získáte. V tomto se dá ovšem velice dobře využít surebet sázka. Před tím než vám vysvětlím, jak surebet s bonusy v praxi funguje, vám chci zdůraznit, že je potřeba znát pravidla bonusu, i když je z určité části obejdeme, vždy je dobré si pravidla ujasnit.

V podstatě u tohoto vybírání bonusů ze sazkových kanceláří děláme úplně to samé, jako u surebet sázky. V praxi to vypadá tak, že vy vložíte peníze na účet sázkové kanceláře a ona vám připíše bonus na sázení. K tomu, abyste bonus vybrali, musíte ho většinou několikrát vsadit. Což je trošku nepříjemné a zdlouhavé, proto je mnohem lepší zvolit trošku jinou taktiku.

Zvolte si takzvanou "domovskou" sázkovou kancelář, v mém případě to byl Betfair a přes něj tyto bonus točte. Stačí vsadit klasický surebet s tím, že na jedné sázkové kanceláři vsadíte bonus a na druhé svoje peníze. Pokud prohrajete u sázkové kanceláře, ve které jste dostali bonus, tak vám tento bonus skočí jako výhra u druhé sázkové kanceláře v mém případě betfair a tím pádem máte vyhráno, nemusíte plnit žádné podmínky, které si sázková kancelář vymyslela. Pokud nastane ta horší varianta a vy vyhrajete u sázkové kanceláře, kde jste dostali bonus, tak se vám alespoň splnila část podmínky, kterou musíte splnit, než peníze vyberete. Takto stačí pokračovat do té doby, než splníte podmínky nebo u sázkové kanceláře, kde máte bonus neprohrajete.

Určitě doporučuju sázet u sázkové kanceláře, kde jste dostali bonus tak, abyste prohráli. Zbytečně potom máte zasekané peníze. Pokud byste totiž vybrali peníze, než splníte podmínky bonusu, tak vám většinou bonus zruší a v takovém případě byste byli v mínusu.

Rozhodně byste si u takového způsobu sázení měli spočítat své finanční prostředky. Pokud totiž budete mít smůlu a budete vyhrávat u sázkových kanceláří, kde jste dostali bonus, může tam skončit dosti značná část vašeho kapitálu. Problém potom nastává, když nemáte dostatek financí na pokrytí další sázky. Proto doporučuji vždy sázet maximálně 10% kapitálu.

Pokud se budete držet těchto rad, tak vám mohu tento způsob skalpování bonusů doporučit. Díky velkému množství sázkových kanceláří si můžete přijít na několik desítek tisíc a to už určitě za tu hodinu denně u počítače stojí.
 
 

Reklama