ZEEKREWARDS

ZEEKREWARDS

3. června 2012 v 20:59 | Furi
Za celým projektem zeekrewards stojí americká společnost Rex Venture Group LLC, dceřiná společnost Lighthouse America, USA , která vlastní online aukční portál - penny aukci.

REGISTRACE ZDARMA

Návod k registraci ZDE

Firma zeekrewards nabízí několik možností výdělků:

INZERCÍ - Vaším úkolem je dělat firmě Zeekrewards reklamu. Tedy zadaz inzerci a za to obdržíte bonusové body a provize. Tato práce u zeekrewards vám zabere 5 minut denně, protože ve svém Back Office ( vašem účtu ) najdete vše - texty inzerátů, servery kam je možné je vkládat, takže vám opravdu stačí jen text zkopírovat a vložit. Provize za tento úkon jsou v průměru 2 USD denně. A proč toto dělat, co z toho budu mít ? Tím to nekončí, když si někdo na světě přes Vás inzerát ( link ) nakoupí na Zeekler nějaký produkt, vy získáte procenta z nákupu. Tedy další peníze pro Vás od zeekrewards !!


MLM - další možnostá výdělku se ZeekRewards je doporučování firmy Zeekrewards dalším lidem, a registrovat je pod sebe. Vše je založeno na binárním systému a za každého člena máte 20% z jeho měíčního paušálu u zeekrewards. Takže máte i pasivní příjem.

PODÍLEM NA ZISKU - 50% svého denního zisku rozděluje firma Zeekrewards mezi své prémiové členy - vy se automaticky kvalifikujete po 60ti dnech členství. Společnost Zeekrewards vytvořila Retail Profit Pool (maloobchodní ziskovou platformu) a téměř 50 procent svého denního zisku rozděluje Zeekrewards mezi své premiové spolupracovníky.

Společnost ZeekRewards se dostala během 11 měsíců
na 1. místov celosvětovém žebříčku MLM společností.


Podrobné informace o společnosti Zeekrewards najdete na našem týmovém webu

www.zeekwork.cz

Přihlašovací údaje vám obratem zašlu. Stačí napsat email v podobě "Zeekrewards přístupové údaje" na email Rob.com@seznam.cz

 
 

Reklama