¤ zkušenost

Surebet - zkušenost

4. února 2012 v 21:57 | Furi
Surebetingu jsem se věnoval před pár lety. I když si nemůžu stěžovat na to, že by mi díky němu nepřibylo na účtu pár tisíc, tak realita se od teorie poněkud liší. Pokud pominu to, že musíte být registrovaní u několika sázkových kanceláří, tak si troufnu říct, že dosti podrobná znalost jejich pravidel pro sázení je určitě nepostradatelnou podmínkou pro vydělávání. Další dosti negativní záležitostí je to, že je průměrný výdělek z jedné sázky 1-2%. Právě z tohoto důvodu je k surebetingu potřeba větší kapitál, aby to vůbec mělo smysl. Pokud si však myslíte, že vyberete z účtu milion korun a začnete vydělávat horentní sumy, opět vás zklamu. Sázkové kanceláře vám po pár vyhraných tiketech dají přímo šílené limity na sázku (např. 500 kč Tiket). Díky tomu máte dost ztíženou práci.

Dále také dlouhé někdy až hodiny trvající hledání surebetu, vás po čase přestane bavit. Nemluvě o tom, že doporučuji vždy u vsazené příležitosti sedět a kontrolovat, zda vám sázkovou příležitost nezruší. Věřte, že se to stává a bohužel s tím nic neuděláte. Většinou pak musíte narychlo hledat podobný kurz, abyste nepřišli o vaše těžce vydělané peníze, díky tomu, že byste právě vyhráli na zrušeném tiketu.

Nechci vám nějak kazit vaše nadšení ze surebetingu, ale pokud si to shrneme, tak nám vše spíše hovoří proti tomuto stylu vydělávání.

Pozitiva
  1. Pokud si vše dohlídáte a věnujete surebetingu čas máte jistý výdělek.
Ať přemýšlím, jak přemýšlím, nic dalšího mě bohužel nenapadá..

Negativa
  1. Musíte mít účet u velkého množství sázkových kanceláří.
  2. Nutná dobrá znalost Pravidel jednotlivých sázkových kanceláří.
  3. Malý výdělek 1-2% ze sázky.
  4. Nutný velký kapitál.
  5. Limity sázkových kanceláří.
  6. Velká časová náročnost.
  7. Občasné rušení tiketů.
 
 

Reklama